parallax background

O mnie

lek. Beata Ordyk

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego (2000 r.), w 2007 roku uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych, a w 2012 roku z alergologii.

M oja praca zawodowa od początku była związana blisko z alergologią - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chorób wewnętrznych odbywałam w oddziale, do którego byli kierowani głównie pacjenci ze schorzeniami układu oddechowego. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie alergologii odbywałam w I Klinice Pediatrii w Oddziale Pulmonologii i Alergologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

W czasie szkolenia specjalizacyjnego zawsze łączyłam pracę w oddziale z pracą w ambulatorium. Pracę w Poradni Alergologicznej kontynuowałam po zakończeniu specjalizacji.

Szkolenia

Egzamin Państwowy w dziedzinie alergologii nie zakończył mojej edukacji. Co roku uczestniczę w przynajmniej kilku szkoleniach, konferencjach, sympozjach, warsztatach cały czas poszerzając moją wiedzę o najnowsze doniesienia i odkrycia w dziedzinie alergologii.